Szukaj w portalu

Autor i fundator Programu

Realizator Programu

WSPIERAJĄ NAS:

Aktualności Programu English Teaching

Ambasadorzy English Teaching – spotkanie w Warszawie

W dniach 10-12 października, w Warszawie, miało miejsce kolejne spotkanie Ambasadorów Programu English Teaching. Intensywne, trzydniowe spotkanie, stanowiło doskonałą okazję do pogłębienia znajomości, wymiany doświadczeń i zdobycia nowych umiejętności. Nie zabrakło także dodatkowych atrakcji: Ambasadorzy odwiedzili Pałac Prezydencki, gdzie spotkali się z Ministrem Jackiem Michałowskim, spędzili także ciekawy wieczór w Teatrze Narodowym.

Czytaj więcej...

Warsztaty dla nauczycieli w Krakowie

Zapraszamy do udziału w warsztatach "Green English", kierowanych do nauczycieli języka angielskiego i geografii, organizowanych przez Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie oraz I Liceum Ogólnokształcące im B. Nowodworskiego w Krakowie

Warsztaty poprowadzi JANE PETRING (Collège Édouard-Montpetit, Montreal, Kanada).

Miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie, pl. Na Groblach 9

Czas: 17 października 2014, w godzinach 10.00 – 14:00

Czytaj więcej...

Szkolenia weekendowe - ostatnie wolne miejsca!

  • Uczysz języka angielskiego w szkole publicznej, w miejscowości do 20 tys. mieszkańców?
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności? 

Już dziś zapisz się na szkolenia metodyczne, okolicznościowe i językowe w ramach ścieżki Weekendy z English Teaching (WET)!

Szkolenia WET przeznaczone są dla nauczycieli, którzy nie uczestniczyli i nie uczestniczą w English Teaching Activities. W jednej edycji Programu ET, czyli w ciągu dwóch lat: 2014/15 oraz 2015/16 można skorzystać tylko z jednego szkolenia.

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy uważnie zapoznać się z ofertą tematyczną szkoleń oraz szczegółowymi warunkami uczestnictwa, które są dostępne tutaj: Weekendy z English Teaching - formularz zgłoszeniowy, tematyka szkoleń, zasady udziału

Nie czekaj na ostatnią chwilę, aplikuj już dziś!

Projekty Small Grants - blisko Ciebie!

Zapraszamy do korzystania z mapy projektów dofinansowanych w ramach Programu English Teaching. Znajdziesz tam aktualne informacje o projektach realizowanych w całym kraju.

Mapa dostępna jest lewym menu naszego portalu lub bezpośrednio: [ :: otwórz mapę w nowym oknie :: ]

European Language Label - gratulujemy nagrodzonym!

22 września 2014 roku w Pałacu Ślubów przy Placu Zamkowym 6 w Warszawie odbyła się gala wręczenia europejskich certyfikatów jakości w edukacji językowej (European Language Label). Szkoła Podstawowa w Chomęcicach otrzymała europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych za projekt „I REALLY speak English”. Projekt ten, koordynowany przez Juliettę Jones, sfinansowany został w ramach Pełnego Pakietu Programu English Teaching, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju Nida, zaś autorem i fundatorem Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Czytaj więcej...